O nás

Jsme Sedlákovi a tvoříme s radostí pod značkou Zradosti. S nadšením sobě vlastním vybíráme látky, nakupujeme, navrhujeme, šijeme, fotíme. Také děkujeme naši krásné modelce Natálce. Naše děti testují kvalitu a praktičnost v náročných podmínkách :). Vendulka Sedláková vystudovala oděvnictví na střední průmyslové škole textilní, proto Vám kromě nadšení může nabídnout i profesionální zpracování.

K šití čepic a dalších doplňků nás přivedl fakt, že jsme nebyli spokojení s nabídkou na trhu, nemohli jsme sehnat pro své děti takové doplňky, které by byly nejenom praktické, kvalitně ušité a z kvalitních materiálů, ale také barevné, veselé, hravé, nápadité a za rozumnou cenu. Ušili jsme svou první čepici, poté druhou, třetí…stejně jako se hromadily čepice v šatníku našich dětí, hromadily se i objednávky od známých i neznámých, stejně jako štosy krásných barevných úpletů v naši dílně.

Pokud byste si přáli jinou barevnou kombinaci, napište nám, rádi vyjdeme vstříc. Vše je tvořeno pouze v malých seriích, proto se nabídka vzorů bude obměňovat. Věřím, že pokud něco tvoříme s radostí a kvalitně, výrobek si najde své spokojené zákazníky a budeme rádi, když se mezi ně zařadíte i Vy. .

  • Vše tvořeno v malých várkách
  • Naše práce je společná radost
  • Vše odzkoušeno nejn na vlastních dětech

Naše logo

cms-img

Citáty

Proti narození a smrti nemáš léku. V mezidobí zachovej radost.

George Santayana

Jak žít radostně? Věřme, že život nám byl dán pro radost. Přestává-li radost, hledejme, v čem jsme se zmýlili.

Orientální přísloví

Neměli bychom si namlouvat, že musíme činit obrovské věci. Stačí malé, ale s obrovskou láskou.

Matka Tereza

Zármutek sneseš sám, ale radost musí být sdílena.

Elbert Hubbard


Scroll To Top